Pocztówki z Nigdy Nigdy

Chcesz dowiedzieć się jak mogą oddziaływać i jak oddziałują na nas media takie jak telewizja, prasa, czy Internet? Co łączy Williama S. Burroughsa, Marshalla McLuhana i program Agaty Młynarskiej „Świat się kręci”? Chcesz bliżej przyjrzeć się wszechobecnym manipulacjom? Nie chcesz być tylko biernym odbiorcą i chciałbyś stworzyć własny przekaz medialny?

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty kreatywne video

„Pocztówki z Nigdy Nigdy”,

które odbędą się w Toruniu w dwóch grupach:

Rekrutacja zakończona – GRUPA II (18-25 lat) w dniach 30.05.-8.06.2014 r.

Rekrutacja zakończona – GRUPA I (15-18 lat) w dniach 10-20.04.2014r.

W ramach spotkań przewidzieliśmy ciekawe wykłady ze specjalistami prof. Wiesławem Godzicem oraz dr Łukaszem Wojtkowskim, otwarte dyskusje oraz zajęcia praktyczne, które poprowadzi Dagmara Pochyła. Główną techniką, którą posługiwać się będą uczestnicy warsztatów będzie video, ale wzbogacać będzie ją można fotografią cyfrową, grafiką komputerową, animacją, a nawet obiektami ready – made. Uczestnicy mogą, ale nie muszą posiadać umiejętności posługiwania się kamerą, lustrzanką cyfrową, czy oprogramowaniem do montażu i obróbki graficznej. Zapewniamy podstawowy kurs obsługi wyżej wymienionych. Efekty pracy uczestników warsztatów zostaną zaprezentowane podczas specjalnego pokazu w lipcu 2014 r. Wydana zostanie również płyta z powstałymi filmami. Zgłoszenie do grupy oznacza deklarację obecności każdego dnia przez czas trwania zajęć dla danej grupy. Liczba miejsc w grupie jest ograniczona. Rekrutacja dla GRUPY I trwa od 10 marca do 6 kwietnia, dla GRUPY II od 10 kwietnia do 26 maja.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe prosimy wysyłać na adres: nigdynigdy.warsztaty@wp.pl

 FORMULARZ DO POBRANIA

Organizator: Fundacja You Have It

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Partnerzy: Fundacja Fabryka UTU, Toruńska Agenda Kulturalna, Piekarnia Bartkowscy, Karotka, Hostel Freedom Backpackers, Hostel Angel

Patronat:  Festiwal Sztuki Faktu

Patronat medialny: Radio Wawa, Portal Kulturalny Toruń

 Basic RGB

No Comments