Selfie z Bachą, czyli którędy płynie Struga?

„Selfie z Bachą, czyli którędy płynie Struga?”
niedziela 20 sierpnia, 10:00-14:00

Wakacyjna gra miejska organizowana przez Fundację YouHaveIt i Wydział Sportu i Turystyki UM Torunia, w ramach akcji „Lato w Toruniu bez nudy”.

Toruń to miasto nad Wisłą i Drwęcą. Wiedzą to nawet dzieci.

A czy wiedzą jaka jeszcze rzeka płynie przez nasze miasto? Tak, ta sama nad którą położone są Płużnica, Zajączkowo, Węgorzyn, Kiełbasin, Gostkowo, Lipniczki i Grębocin, biorąca swój początek w jeziorze Wieldządzkim, zasilająca także jezioro Płużnickie, Wieczno i Mlewieckie…

Wciąż nie wiecie co to za rzeka? A jeśli wiecie, to czy znacie jej wszystkie ujścia i dokładny przebieg?

Zapraszamy na wyprawę śladami Strugi Toruńskiej, czyli Bachy. Przekazane na starcie wskazówki zaprowadzą Was do miejsc w których można ją usłyszeć, zobaczyć, a nawet… dotknąć. Most Pauliński, ulica Strumykowa, te nazwy już nigdy nie będą brzmiały tak samo.

Dla najwytrwalszych odkrywców przygotowaliśmy nagrody, ale nikomu z Was nie uwierzymy na słowo – w każdym z miejsc, będziecie musieli zrobić sobie zdjęcie. Brzmi łatwo? Nie będzie łatwo! Ale więcej tajemnic nie możemy zdradzić…

Jeśli chcesz wziąć udział w grze i w jej trakcie wykazać się inteligencją, wytrwałością, sprytem i poczuciem humoru, oto co musisz zrobić:

Wysłać e-mail z imieniem i nazwiskiem każdego z członków zespołu (od 2 do 6 osób) oraz telefonem kontaktowym na adres LATOBEZNUDY2017@GMAIL.COM, a po otrzymaniu odpowiedzi postępować według dalszych wskazówek.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o udziale w grze decydować będzie kolejność zgłoszeń (zgłoszenia przyjmujemy do 18.08.2017). Grupa musi wystartować między 10:00 a 14:00, czas gry to ok. godziny. Dla każdego uczestnika, który wykona wszystkie zadania, przygotujemy drobne upominki.
lato-face-1

No Comments