Szpulka Show i warsztaty cyrkowe

Fundacja YouHaveIt i Klubokawiarnia Cyrkowa zapraszają serdecznie na Plenerowy Spektakl Szpulka Show i warsztaty cyrkowe, które odbędą się 14 i 15.07.2016 na Placu Rynku Staromiejskiego w Toruniu

Plenerowy Spektakl Szpulka Show – godzina 15:00
Warsztaty cyrkowe dla dzieci i młodzieży – godzina 15:45

 Drukowanie

Wiktor Szpulka Show to około 20 minutowe, interaktywne przedstawienie cyrkowe utrzymane w klimacie ulicznego występu. Pokaz bazuje na gagach z publicznością, przeplatanych solowymi popisami żonglerskimi. Latająca szpulka… dwie?… a nawet TRZY latające szpulki.

Wiktor Szpulka to dziwak w czarnym kapeluszu i cygańskich spodniach. Ten ekscentryczny człowiek urodził się w cyrku i tam spędził kilkanaście lat swojego życia, kształtując niezłomny charakter i ekwilibrystyczne umiejętności pod okiem dziadka, wielkiego cyrkowca i wynalazcy. Pod koniec życia starzec skonstruował i przekazał swojemu potomkowi coś nadzwyczajnego, magiczną szpulkę.

Świetnym uzupełnieniem pokazu będą warsztaty cyrkowe i zręcznościowe w tym m.in.: nauka żonglowania piłkami, maczugami, obręczami oraz diabolo (polegające na rozkręceniu szpulki i nauce podstawowych ewolucji typu podrzucanie do góry i łapanie na sznurek). Warsztaty skierowane do wszystkich grup wiekowych, tych młodszych, jak i starszych, odbywać się będą przy akompaniamencie wesołej Cyrkowej muzyki. Czas trwania warsztatów to 45 minut.

Warsztaty prowadzone będą przez doświadczonych instruktorów sztuki cyrkowej: Rafała Cendrowskiego i Łukasza Skibę.


Wydarzenia są bezpłatne. Zapisy i informacje na
www.youhaveit.pl oraz na www.facebook.com/CYRKOWATORUN

By zapisać się na warsztaty, należy wysłać maila na adres fundacjayouhaveit@gmail.com , w treści podając imię i nazwisko uczestnika, wiek i numer telefonu, a w tytule WARSZTATY CYRKOWE.

Ilość miejsc ograniczona

Organizatorzy:

Fundacja YouHaveIt

Klubokawiarnia Cyrkowa

Współfinansowanie

Dofinansowano ze środków Miasta Toruń

TORUN_PORUSZA_pasek

No Comments