Gra miejska „Co tu dają?”

Gra miejska „Co tu dają?” 25 czerwca 2016, start przy Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy (ul. Łokietka 5), w ramach obchodów Święta Miasta Torunia.
To propozycja dla dzieci i dorosłych czerpiąca z bogatych pokładów absurdu, ale również pomysłowości i kombinatoryki charakterystycznej dla okresu PRL.
Dla starszych będzie to podróż do wspomnień, a dla tych, którzy nie mogą pamiętać tych czasów ciekawa lekcja historii w odniesieniu do miasta Torunia i nie tylko.

Odpowiedź na, jakże popularne przed 1989 rokiem, pytanie – co tu dają? uczestnicy znajdą na końcu przygody. Podobnie jak obywatele Polski Rzeczpospolitej Ludowej wystający w kolejce całymi dniami, nie wiedzieli do końca za czym stoją. Nie każdy dostanie to samo, a o tym, co dokładnie zadecyduje ilość punktów zdobytych po drodze do mety.

Każdy startujący otrzyma mapę z zaznaczonymi miejscami zadaniowymi. W każdym miejscu czekać będą ciekawe zagadki i zadania praktyczne, których rozwiązanie może okazać się zarówno czystą przyjemnością jak i wysiłkiem intelektualnym. Uczestnicy będą mogli wykazać się wiedzą, sprytem i jak każdy w tamtych czasach (choć nieoficjalnie) – będą grali na własny rachunek.

Do udziału zapraszamy zarówno grupy jak i pojedyncze osoby.
Zgłosić można się na dwa sposoby:

1) Wysłać maila pod adres – cotudaja@wp.pl – podając w treści dane uczestników (imię i nazwisko) oraz numer telefonu
W tytule wpisując: Gra miejska „Co tu dają?”

2) Pojawić się 25 czerwca przy Młynie Wiedzy (ul. Łokietka 5) od godzin 14:00 do 16:30, przy stanowisku startowym gry

Więcej informacji o zapisach do gry pod numerem tel.: 531441099
oraz na www.youhaveit.pl

 FOT491E

No Comments