RE-MAKE :: WARSZTATY ECO DESING ::

remake 2remake 1

 

 

Ty też odnosisz wrażenie, że produkty w sklepach są nieciekawe i przesadnie drogie? Mimo rzekomego dużego wyboru nie możesz znaleźć nic dla siebie? Masz ochotę stworzyć coś niepowtarzalnego własnymi rękoma w duchu ekologii i do tego za darmo? Masz dużo starych niepotrzebnych ubrań i nie wiesz, co z nimi zrobić?

 

 

plakat remake2a
Mamy dla Ciebie propozycję. Jeśli masz od 15 do 30 lat i wolny weekend 23-24 maja, zapisz się na nasze warsztaty Re-Make. Przez dwa dni w DomuKultury! na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu będziemy spotykać się i wykonywać metodą Do It Yourself (Zrób to sam) wycieraczki, dywaniki, splotki i plecionki ze starych ubrań, koców i innych tekstyliów z odzysku. Zajęcia w sobotę i niedzielę potrwają od godziny 11:00 do 15:00. Wskazane jest przyniesienie własnych tkanin z odzysku dobranych według preferencji kolorystycznych. Mogą to być wszelkie bawełniane i „nie siepiące się” materiały; stare t-shirty, dresy, polarowe kocyki itp. Na miejscu będą również dostępne tekstylia i inne materiały. Liczba miejsc ograniczona.

 

Osoby zainteresowane by się zapisać proszone są o wypełnienie kwestionariusza (dostępny do ściągnięcia TUTAJ —> KWESTIONARIUSZ Format .doc formularz zgłoszeniowy .   Format. pdf formularz zgłoszeniowy)
i odesłania go na adres fundacjayouhaveit@gmail.com.

Zajęcia poprowadzi Dagmara Pochyła.

Organizatorem projektu RE-MAKE. Drugie życie śmieci, jest:
Fundacja Youhaveit

Dofinansowano ze środków Miasta Toruń

TORUN_PORUSZA_pasek

No Comments