Rybi Puzon – Premiera

DOROTA 3

Rybi Puzon to wydarzenie muzyczne i jedna z niepowtarzalnych okazji na wsłuchanie się w dźwięki utworów Tom’a Waits’a, wykonanych przez Małgorzatę Abramowicz (śpiew) wraz z muzykami znanymi z projektu „Marabut” – Igor Nowicki (aranżer, pianista), Mateusz Kurek (Q-rek) gitary, Andrzej Bruner-Gulczyński (kontrabas), Marek Marszałek (saksofony), Waldemar Franczyk (perkusja). Tym razem towarzyszyć im będzie Paweł Kowalski (śpiew), i w tym składzie przybliżą nam nowo zaaranżowane utwory tego uznanego amerykańskiego wokalisty i kompozytora.

Wybrano dziewiętnaście utworów Tom’a Waits’a, w tłumaczeniach Romana Kołakowskiego, cztery z nich będą miały swoją premierę. Wykonane zostaną między innymi kompozycje z najnowszej płyty artysty pt. „ Bad as me”.

Rybi Puzon jest jak podróż, pędzącym przez życie pociągiem, a to co dzieje się w około jest nieprzewidywalne, zniewalające i oczywiste zarazem” – tak mówią o projekcie sami artyści.

Na to wydarzenie muzyczne zapraszamy 1 czerwca 2014 o godzinie 20, do klubu przy ulicy Kopernika 3 (miejsce dawnego Lizard King) w Toruniu.

Bilety: 20,00 zł (do kupienia w klubie codziennie od godziny 18:00 oraz w dniu koncertu)
ul. Kopernika 3 w Toruniu
Możliwość rezerwacji biletów pod numerem telefonu 531441099 lub mailowo { .2:0.0.0.0.0″>fundacjayouhaveit@gmail.com }podając imię i nazwisko oraz ilość biletów, w tytule piszemy „Rybi Puzon”

Organizator:
Fundacja YouHaveIt

Finansowanie:
Projekt Dofinansowany ze środków Gminy Miasta Toruń

Partnerzy:
Nesta
Apro Investment
Domino

DOROTA2

No Comments