LAMPY W PREZENCIE

Szukasz prezentu na gwiazdkę lub lampę do domu? Proponujemy lampy do wnętrz, wykonane przez uczestników warsztatów Światłoczułe Projektowanie. W ramach spotkań projektu powstały niepowtarzalne lampy w duchu eco-designu (projektowania ekologicznego). Poniżej szczegóły zakupu i prezentacja lamp z opisem, każda lampa wyposażona jest w świetlówkę energooszczędną. Więcej o projekcie pod tym linkiem http://youhaveit.pl/?page_id=896

Ceny wszystkich lamp 15 zł.

Odbiór osobisty na terenie Torunia po umówieniu telefonicznym.
Tel.: 511 528 938

1. Wisząca, średniej wielkości lampa, wykonana z dużych białych łyżek plastikowych, butelki plastikowej po wodzie 5l i czarno-czerwonych piórek. Posiada oprawkę do podłączenia do kostki sufitowej i energooszczędną żarówkę. Daje przyjemne, nastrojowe, rozproszone światło.

2. Wisząca średniej wielkości lampa, wykonana z plastikowych nakrętek po napojach, wytrzymała, można ją myć. Posiada oprawkę do podłączenia do kostki sufitowej i energooszczędną żarówkę. Daje ciepłe przyjemne światło o mocy zależnej od mocy żarówki.

3. Wisząca średniej wielkości lampa, wykonana z plastikowych sztućców, butelki plastikowej po wodzie 5l. Posiada oprawkę do podłączenia do kostki sufitowej i energooszczędną żarówkę. Daje przyjemne, nastrojowe, rozproszone światło.

4. Stojąca lampka średniej wielkości, wykonana z łyżek jednorazowych, butelki plastikowej po wodzie 5l i plastikowych nakrętek po napojach. Doskonała jako lampka nocna. Posiada żarówkę i kabel, do którego można dołączyć we własnym zakresie włącznik z wtyczką.

5. Stojąca lampa ze słoika. Doskonała jako lampka nocna. Posiada żarówkę i przełącznik wraz z wtyczką. Daje nastrojowe światło.

6. Stojąca lampa ze słoika. Doskonała jako lampka nocna. Posiada żarówkę i przełącznik wraz z wtyczką. Daje dość silne ciepłe światło.

7. Wisząca lampa o przekątnej ok.45 cm, wykonana z wytłoczek do jajek, świeci na zasadzie ażuru. W kilku wersjach kolorystycznych (można też przemalować ją samemu na dowolny kolor). Posiada oprawkę do podłączenia do kostki sufitowej i energooszczędną żarówkę. Można przerobić ją na lampę stojącą. (takich lamp mamy jeszcze 5sztuk w różnych kolorach)

About The Author

No Comments