Aukcja

Szukasz prezentu na gwiazdkę lub do domu lampę? Odwiedź 6 grudnia o godzinie 18:00 klub Muza w Toruniu, a na pewno znajdziesz coś niepowtarzalnego!

Fundacja You Have It zaprasza na mikołajkową aukcję, na której licytowane będą lampy do wnętrz, wykonane przez uczestników warsztatów Światłoczułe Projektowanie. W ramach spotkań projektu każdy z uczestników stworzył dwie niepowtarzalne lampy w duchu eco-designu (projektowania ekologicznego) ,i jedną z nich przeznaczył na licytację.

Ci z Was, którzy przyjdą licytować może zaskoczyć, jakie cuda udało się wykonać z plastikowych sztućców, nakrętek po napojach, słoików, czy zmielonych gazet.
Fotorelacja z warsztatów dostępna tutaj : ZDJĘCIA

Zebrane środki zostaną przeznaczone na nagrody dla zwycięzców w konkursie, który fundacja ogłosi już niebawem na swojej stronie www.youhaveit.pl. Będzie to doskonały sposób na zmobilizowanie kreatywnych ludzi, aby podzielili się swoimi umiejętnościami i zaprezentowali swój talent.

Aukcja ruszy 6. Grudnia o godzinie 18:00 w klubie MUZA, na Rynku Staromiejskim w budynku ratusza (ściana zachodnia, naprzeciwko pomniku Flisaczka). W programie również uroczyste zakończenie projektu Światłoczułe Projektowanie oraz niespodzianka muzyczna – występ Matowego (Mateusza Jagielskiego znanego z występów w zespołach Tin Pan Alley, Weck i Ser Charles oraz z kompozycji muzycznych dla przedstawiań w Teatrze Baj Pomorski. Serdecznie zapraszamy.

Organizator:
Fundacja YouHaveIt
Finansowanie:
Projekt Dofinansowano ze środków Gminy Miasta Toruń
Mikrowsparcie – Toruńska Agenda Kulturalna
Partnerzy:
Govena
Muza
Karotka
Piccolo
Montenegro
Liceum Ogólnokształcące nr 7 w Toruniu
Szkoła Podstawowa nr 17
Studio Tańca Bang Bang
Patronat Medialny:
Radio WAWA

 

About The Author

No Comments