POKAZ KOŃCOWY – POCZTÓWKI Z NIGDY NIGDY

WYKŁAD PLAKAT

Fundacja You Have It zaprasza na pokaz końcowy projektu „Pocztówki z Nigdy Nigdy”, który odbędzie się 4 lipca 2014 (piątek) o godzinie 21:00 na scenie, na Rynku Staromiejskim (przy Flisaku). Projekcja filmów jest częścią programu Kulturalnego Lata. To ciekawa propozycja dla starszych i młodszych dlatego przybywajcie tłumnie i sami przekonajcie się, jak kreatywnie można spędzić wolny czas i zdobyć nowe umiejętności.

Zdjęcia z przebiegu działania pod tym linkiem
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.637243859662634.1073741831.138109592909399&type=3

Informacja o projekcie:

Projekt „Pocztówki z Nigdy Nigdy” zaangażował dwie grupy wspaniałych młodych ludzi w warsztaty video, a na nich uczestnicy wykonując własne materiały filmowe dowiedzieli się jak mogą oddziaływać i jak oddziałują na nas media takie jak telewizja, prasa, czy Internet. Przyjrzeli się bliżej, wszechobecnym manipulacjom. I dzięki zajęciom stali się nie tylko biernym odbiorcą ale stworzyli własny przekaz medialny.
W ramach spotkań odbyły się ciekawe wykłady ze specjalistami prof. Wiesławem Godzicem oraz dr Łukaszem Wojtkowskim, otwarte dyskusje oraz zajęcia praktyczne, które poprowadzili Dagmara Pochyła wraz z Błażejem Grabką, za dźwięk w filmach odpowiedzialny był Łukasz Milewski . Główną techniką, którą posługiwać się będą uczestnicy warsztatów było video, ale wzbogacone o fotografię cyfrową, grafikę komputerową, animację, a nawet obiekty ready – made.

Projekt organizowany był w ramach nowego priorytetu, w ramach Programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – „Edukacja medialna i informacyjna”

Organizator: Fundacja You Have It

Finansowanie: Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Wsparto ze środków Toruńskiej Agendy Kulturalnej w ramach programu Mikrowsparcia

Partnerzy: Fundacja Fabryka UTU, Toruńska Agenda Kulturalna, Piekarnia Bartkowscy, Karotka, Hostel Freedom Backpackers, Hostel Angel, Katedra Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UMK

Patronat: Festiwal Sztuki Faktu

Patronat medialny: Radio Wawa, Portal Kulturalny Toruń

 

About The Author

No Comments